כנס מאבטחי מוסדות חינוך

אהבתם? שתפו...
  •  
  •  

עיריית בת-ים ערכה כנס מאבטחי מוסדות חינוך לקראת פתיחת שנת הלימודים

הציבור מתבקש לגלות הבנה וסבלנות לנוכח עומסי התנועה הצפויים בבוקר היום הראשון ללימודים  על מנת שפתיחת שנת הלימודים תהיה בטוחה ומוצלחת

ביום ב' שעבר נערך באשכול הפיס בעיר, כנס נרחב למאבטחים במוסדות החינוך לקראת פתיחת שנת הלימודים תש"פ.

בכנס השתתפו: קב"טי מוסדות החינוך, מנהל מחלקת ביטחון ושירותי החירום, שלומי חזוני, מנהל אגף החינוך, אהרון קצב, מנכ"ל חברת האבטחה, רכז מוסדות חינוך של משטרת מרחב איילון, חבלן המשטרה, נציגי זכויות עובדים במשכ"ל וכל מאבטחי מוסדות החינוך בבת-ים.

במהלך הכנס הועברו לנוכחים הנחיות מפורטות לפתיחה מסודרת ובטוחה של שנת הלימודים, נערך תדריך בנושא בטיחות וביטחון של בתי הספר וכיצד יש לפעול על מנת לסייע להורים ולילדים לפתוח את שנת הלימודים ללא תקלות.

בנוסף, מאבטחים עברו השתלמויות והדרכות מקצועיות על ידי המשטרה וחברת האבטחה,.

קב"ט העירייה, שלומי חזוני: "ביום פתיחת שנת הלימודים, בסביבת בתי הספר וגני הילדים תהייה נוכחות מוגברת של פקחים, שוטרים ומתנדבי משטרה ויחידת הג'יפאים, אשר ידאגו להגעה בטוחה של התלמידים וההורים.

אנו מבקשים מהציבור הרחב לגלות הבנה וסבלנות לנוכח עומסי התנועה הצפויים בבוקר היום הראשון ללימודים ומאחלים לכולם שנת לימודים בטוחה ומוצלחת".

מנהל אגף החינוך, אהרון קצב: "מאבטחי מוסדות החינוך הם הדמות הראשונה הפוגשת את באי ביה"ס. הם העיניים, הפנים והלב של בית הספר. נוכחותם ועבודתם המסורה מזמנים בטחון ורוגע לילדים, להורים ולצוות. מאחל לכולנו פתיחת שנה נעימה, בטוחה ורגועה".

ממלכת הילדים של טלי

פרסומת

וי. איי. פרי - באנר

אהבתם? שתפו...
  •  
  •  

חדשות ועדכונים

מספרה - ויקו חן
חן שטרית - באנר

נשארים מעודכנים

הרשמי לקבלת עדכונים

 

הצטרפו לקבוצת הפייסבוק שלנו

להצטרפות לקבוצה לחצי כאן

המקום של רלי
ליט ביט - באנר חדש
כל הזכויות שמורות © 2017 אמהות מבת-ים