בניית מעון יום חדש ברחוב הנביאים

אהבתם? שתפו...
  •  
  •  

עיריית בת-ים סיימה את בנייתו של מעון יום חדש ברחוב הנביאים

עלות היקף בניית המעון היא כ-5 מיליון ₪. המעון כולל 3 כיתות עבור ילדי הגיל הרך.

המבנה הועבר לארגון ויצ"ו אשר יעתיק את מעון ויצ"ו ברחוב האורגים למעון החדש והמרווח.

ברוט:" המעון החדש ישרת את ילדי הגיל הרך שיזכו לחנוך את המבנה החדיש והעדכני ולהתחנך במסגרת מובילה של ויצ"ו".

 

בימים אלה הסתיימה הקמתו של מבנה חדש שנבנה כמעון לגיל הרך ברחוב הנביאים בעיר. נציגי העירייה והחברה לתרבות פנאי וספורט מסרו השבוע את מפתחות המבנה לארגון ויצ"ו. בשבועות הקרובים ארגון ויצ"ו ירהט ויאבזר את המבנה, על מנת לבצע העברה של מעון ויצ"ו השוכן ברחוב האורגים למבנה החדש ברחוב הנביאים.

לקראת הפתיחה הרשמית יתקיים טקס חנוכת המעון במעמד ראש העיר,  צביקה ברוט, נציגי ארגון ויצ"ו העולמי ומשפחת התורמים.  ראש העיר, צביקה ברוט בירך על הקמת המעון החדש. לדבריו, "המעון החדש ישרת את ילדי הגיל הרך שיזכו לחנוך את המבנה החדיש והעדכני ולהתחנך במסגרת מובילה ויצ"ו". ברוט הודה לארגון ויצ"ו העולמי על גיוס התורמים ולמשרד העבודה והרווחה הסיוע הכספי בהקמת המעון".

היקף עלות  הפרויקט של בניית המעון מוערכת בכ- 5 מיליון ₪. המבנה כולל  3 כיתות גן. הקמת המבנה החדש, העומד בכל הסטנדרטים החדשים של בניית מוסדות חינוך, יצא לפועל אודות לתרומה של  מיליון וחצי ₪ אשר גייס ארגון ויצ"ו העולמי, וסיוע בהיקף של  2.8 מיליון ₪, שניתן ע"י אגף המעונות של משרד העבודה והרווחה.

כאמור, על פי הצפי בשנת הלימודים הקרובה יעבור המעון למשכנו החדש, המיועד לגילאי 0-3 ע"פ קריטריון זכאות משרד העבודה והרווחה (לשעבר תמ"ת). קומת המבנה התחתונה תשמש ל 3 כיתות מעון (ע"פ גילאים). הקומה השנייה של המבנה צפויה  להוות שלוחת מתנ"ס – לפעילות חוגים ופנאי לרווחת  הציבור.

פרסומת

פיצה בנדס

אהבתם? שתפו...
  •  
  •  

חדשות ועדכונים

ממלכת הילדים של טלי
מספרה - ויקו חן

נשארים מעודכנים

הרשמי לקבלת עדכונים

 

הצטרפו לקבוצת הפייסבוק שלנו

להצטרפות לקבוצה לחצי כאן

פיצה בנדס
וואסבי - באנר
כל הזכויות שמורות © 2017 אמהות מבת-ים