מנהלים חדשים בבתי הספר בבת ים

אהבתם? שתפו...

נערכים לשנת הלימודים תשע"ט:

שישה מנהלים חדשים בבתי הספר בבת ים

"מתרגשים ומגיעים עם מוטיבציה וניצוץ בעיניים"

שנת הלימודים תשע"ט יוצאת לדרך ולמערכת החינוך העירונית יצטרפו שש מנהלות ומנהלים חדשים, שיחליפו את המנהלים הותיקים, שחלקם פרשו לגמלאות וחלקם עברו לתפקידים אחרים.

אחרי 32 שנים בהם ניהל את ביה"ס סוקולוב פרש, שמואל בן בסט, לגמלאות ואת מקומו תתפוס עינת שני.

"היתה לי הזכות לחנך דורות של תלמידים" סיפר בן בסט. "בשנים האחרונות לומדים בבית ספרנו תלמידים שהוריהם בוגרים שלנו, כך אנחנו ממשיכים את שרשרת הדורות. בית ספר סוקולוב הוא מפעל חיים שלי. נפלה בידי הזכות לנהל ולהוביל אותו במשך תקופה ארוכה ומשמעותית ביותר." אמר המנהל הפורש.

מנהלת 'סוקולוב' החדשה עינת שני, החלה את עבודתה בחינוך לפני עשור, באורט מלטון בעיר, לאחר שעברה הסבה מעו"ד פלילית למורה. בהמשך עסקה במחקר ופיתוח ברשת אורט.

"זהו רגע מרגש ומשמעותי עבורי. החלטתי לעבור מהחטיבה העליונה ומחינוך נוער לילדים, מתוך אמונה שאת השינוי צריך לעשות בגיל כמה שיותר צעיר, בעבורי זוהי הגשמה של השליחות שלי וסגירת מעגל."

גם מנהלת בית הספר 'שרת' סמדר חי פרשה לגמלאות ואת מקומה תתפוס ענת עבאדי, ששימשה עד לאחרונה כסגנית מנהלת בבית הספר חופית בראשון לציון. "אני מאוד שמחה ונרגשת להיכנס למערכת החינוך בבת ים ומצפה לזה בכיליון עיניים. עוד לא נתקלתי במערכת חינוך כל כך חמה, מכילה ואוהבת כמו זו של בת ים. אני רוצה ללמוד כמה שרק אוכל ולהעניק בחזרה מכל הידע והניסיון שצברתי בתפקידי השונים לאורך השנים", הוסיפה עבאדי.

בבית הספר 'גורדון' יוצא השנה המנהל שלומי צן לשבתון ואת מקומו תאייש ענת ממן. ממן עבדה במשך 18 שנים במערכת החינוך בלוד כמחנכת, רכזת וסגנית, ועד לאחרונה שימשה כסגנית מנהלת ביה"ס תמיר בראשל"צ. "אני נרגשת לפתוח את השנה בגורדון ולעבוד עם הצוות הנפלא שלו." אמרה ממן "אני רוצה להוביל תהליכים פדגוגיים, להוביל חדשנות ויזמות ולעודד סקרנות בקרב התלמידים".

גם בית הספר המר – דרכא, שזכה השנה ב- 100% זכאות לבגרות, נפרד ממנהלו נועם סאסי, שעובר לנהל את כפר הנוער תו"מ (תורה ומדע) בעמק חפר.

לפני עזיבתו כתב סאסי "בת ים מעוררת השראה ומודל לחינוך אישי ופדגוגיה מתקדמת ואני תפילה שאזכה להביא את הרוח הבת ימית המיוחדת למקומות נוספים".

את מקומו של סאסי יתפוס יהושע שטריק, ששימש בארבע השנים האחרונות כמנהל תיכון ממלכתי דתי באופקים והוביל את הבית הספר להישגים משמעותיים בתחומים הפדגוגיים והערכיים.

"זו הרגשה מדהימה לעבור לעיר" אמר שטריק "יש תחושה של שותפות אמיתית מצד העיר ורשת דרכא, יש פה תשתית מצוינת לעבודה, שתאפשר צמיחה לקומה הבאה".

גם בתי הספר מסילות ויעד זוכים למנהלות חדשות.

את בית הספר מסילות נבחרה לנהל רחלי לוי, שתחליף את המנהלת הפורשת מירה בר זיו.

לוי, שניהלה עד לשנה"ל האחרונה את ביה"ס בן גוריון בכפר סבא, מגיעה מעולם החינוך המיוחד. במשך 30 שנות עבודתה במערכת החינוך מילאה תפקידים שונים, מרביתם בעבודה עם ילדים בעלי צרכים מיוחדים ולקויות למידה. "אני מתרגשת ומגיעה עם מוטיבציה גדולה וניצוץ בעיניים לאתגרים חדשים" אמרה לוי.

את בית הספר יעד תנהל שחף גרדה, שהרזומה שלה כולל ניהול בית הספר במחלקה להפרעות אכילה בתל השומר וניהול המרכז החינוכי- טיפולי אביב. "היעד שלי הוא להתאים את מסגרת ההכשרה של הילדים לעולם החדש שאליו הם עומדים לצאת, לתת להם כלים טובים להשתלב בחברה", אמרה גרדה.

גרדה מחליפה את לימור דהן, שנבחרה לנהל את מח' פרט באגף החינוך בעיר.

מכבי שירותי בריאות

פרסומת

מספרה - ויקו חן

אהבתם? שתפו...

חדשות ועדכונים

חן שטרית - באנר
טיק טק סטוק

נשארים מעודכנים

הרשמו לקבלת עדכונים

 

הצטרפו לקבוצת הפייסבוק שלנו

להצטרפות לקבוצה לחצי כאן

אנחנו ברשתות החברתיות
טיק טק סטוק
עידן 2000
כל הזכויות שמורות © 2017 אמהות מבת-ים