אירועי יום העצמאות בבת-ים יתקיימו השנה בעצימות נמוכה

אהבתם? שתפו...

בצל המלחמה, עיריית בת-ים מודיעה: ״עצמאות, אבל אחרת״

״מתוך כבוד למשפחות השכולות, לחטופים ולחטופות, ובהצדעה ללוחמים וללוחמות שלנו שעדיין נמצאים בשטח ומגנים עלינו בגופם״ כותב ראש העיר צביקה ברוט, ״אירועי יום העצמאות בבת-ים יתקיימו השנה בעצימות נמוכה. נחגוג, אבל טיפה אחרת״.

ברוט הוסיף: ״העצמאות שלנו היא הרבה יותר מסתם סיבה למסיבה. יש לה משמעות קיומית עבור העם היהודי, מאז הכרזת העצמאות ועד לרגע זה ממש.

לעולם לא ניתן לאויבינו ושונאינו לעצור לנו את השמחה, אבל אנחנו לא נבצע השנה מופעי זיקוקים, ובמקומם יהיו מופעי רחפנים בשמיים״.

בעירייה אומרים כי מספר האמנים יצומצם מעט כדי להתאים את החגיגות לתקופה הרגישה הזו, ויינתן דגש על פעילויות לילדים. בנוסף, יקיימו כמדי שנה אירוע ייחודי לבעלי צרכים מיוחדים.

גם יום הזיכרון השנה יקבל השנה מקום מיוחד משלו, כשבנוסף לטקס יום הזיכרון תקיים העיר בת-ים לראשונה אירוע ״שרים לזכרם״ מרכזי בהשתתפות המשפחות השכולות בנות העיר.

 

# צביקה ברוט #

עצמאות, אבל אחרת.

מתוך כבוד למשפחות השכולות, לחטופים ולחטופות, ובהצדעה ללוחמים וללוחמות שלנו שעדיין נמצאים בשטח ומגנים עלינו בגופם, אירועי יום העצמאות בבת-ים יתקיימו השנה בעצימות נמוכה. נחגוג, אבל טיפה אחרת.

העצמאות שלנו היא הרבה יותר מסתם סיבה למסיבה. יש לה משמעות קיומית עבור העם היהודי, מאז הכרזת העצמאות ועד לרגע זה ממש.

לעולם לא ניתן לאויבינו ושונאינו לעצור לנו את השמחה, אבל אנחנו לא נבצע השנה מופעי זיקוקים, ובמקומם יהיו מופעי רחפנים בשמיים.

גם מספר האמנים יצומצם מעט כדי להתאים את החגיגות לתקופה הרגישה הזו, וניתן דגש על פעילויות לילדים. בנוסף נקיים כמדי שנה אירוע ייחודי לבעלי צרכים מיוחדים.

וכמובן, גם יום הזיכרון השנה יקבל השנה מקום מיוחד משלו, כשבנוסף לטקס יום הזיכרון נקיים לראשונה אירוע ״שרים לזכרם״ מרכזי בהשתתפות המשפחות השכולות בנות עירנו.

יהיה כואב, יהיה מורכב, אבל כמו תמיד העם שלנו יעמוד איתן ומתוך הכאב יבואו להם ימים טובים יותר. עם ישראל חי.

פרסומת

פליקס חלפון

אהבתם? שתפו...

חדשות ועדכונים

שני מחלב - באנר
טאצ' בול

נשארים מעודכנים

הרשמו לקבלת עדכונים

 

הצטרפו לקבוצת הפייסבוק שלנו

להצטרפות לקבוצה לחצי כאן

אנחנו ברשתות החברתיות
ממלכת הילדים של טלי
מכבי שירותי בריאות
כל הזכויות שמורות © 2017 אמהות מבת-ים