בית ספר דרכא נבחר למדגים של מייקרוסופט

אהבתם? שתפו...

בית ספר דרכא ע"ש המר נבחר להיות בית ספר מדגים של מייקרוסופט להובלת תהליכי הוראה המותאמים למאה ה- 21

בית הספר דרכא ע"ש המר בעיר  קיבל הכרה עולמית של מייקרוסופט והוא מעכשיו בית ספר מדגים של מייקרוסופט showcase school, לשילוב תהליכי הוראה ולמידה בטכנולוגיית המאה ה -21.

בית הספר בניהולו של יהושע שטריק נבחר לאחר שהחל בשנים האחרונות  בתהליך התאמת המערכת לטכנולוגיה מתקדמת, במטרה לחולל שינוי ולשדרג את ביה"ס לארגון דיגיטלי. המורים עברו השתלמות בנושא שילוב התקשוב בפדגוגיה חדשה ורכשו כלים לשינוי דרכי הלמידה בכיתות. בהמשך הוטמעה התרבות הדיגיטלית בכיתות.

השימוש בכלים של מייקרוסופט יוצר מציאות חדשה שמקדמת את מעורבות התלמיד בלמידה ומשפרת את הישגיו. בבית הספר המר דרכא נוצרה תרבות חינוכית חדשנית תודות להנהלה  ולמחלקת החינוך בעיר בת ים המקדמים שינויים חדשניים בלמידה. ותודות לצוות המורים שרואים בשילוב כלים חדשניים דבר הכרחי להתקדמות התלמידים ולשילובו בעולם המודרני של המאה ה- 21. מטרת נוספת של בית הספר היא להשפיע על תהליכי ההוראה והלמידה במערכת החינוך בעיר ובישראל וליצור מציאות חדשנית של למידה.

הצטרפות ביה"ס לפרויקט חשובה מאד להתקדמות התלמידים והלמידה בביה"ס, ומעניקה לו גם: שיתוף פעולה עם קבוצה בינלאומית של מנהיגי חינוך פורצי דרך, חברות ב Microsoft IT Academy, הדרכה ממורים מומחים שיובילו את קהילת בית הספר לתהליכי  הוראה-למידה מותאמים למאה 21 בשילוב טכנולוגיה, פיתוח מקצועי למורים בבית הספר לקדם התכנית והשתתפות צוות מוביל בפורומים וסמינרים מקוונים.

איריס מעיין, מתכללת התקשוב העירונית מסרה: " בבית הספר דרכא המר משלבים את הכלים העדכניים והחדשניים ביותר של מיקרוסופט. אנו הופכים את הלמידה למעניינת יותר ורלוונטית לעולם התלמיד. השימוש של יישומי מיקרוסופט בכיתה ובבית כמו: אתר מלווה מקצוע, מחברת כיתה, שאלונים – Classnotebooks , Sway, Forms, Sharepoint, Teams כלים המשפרים הישגים אקדמיים בכל תחומי הדעת."

ממלכת הילדים של טלי

פרסומת

ממלכת הילדים של טלי

אהבתם? שתפו...

חדשות ועדכונים

מספרה - ויקו חן
שני מחלב - באנר

נשארים מעודכנים

הרשמו לקבלת עדכונים

 

הצטרפו לקבוצת הפייסבוק שלנו

להצטרפות לקבוצה לחצי כאן

אנחנו ברשתות החברתיות
פיצה בנדס
חן שטרית - באנר
כל הזכויות שמורות © 2017 אמהות מבת-ים