בת ים אומרת תודה לאנשי החינוך בעיר

אהבתם? שתפו...

אומרים תודה לאנשי החינוך:

בת ים אומרת תודה לאנשי החינוך בעיר בקמפיין קהילתי בכיכובם של המורים והמורות

"להיות מחנך זה להיות אדם שהחברה שלו חשובה לו והוא רוצה להיות חלק מעתידה"

יום המורה הוא חג בינלאומי המצוין בישראל השנה בתאריך 29.12.18. בבת ים היום מצוין במהלך כל השבוע בין התאריכים 25.11-3.12 במגוון פעילויות בבתי הספר ברחבי העיר. זהו יום הוקרה והערכה למורות ולמורים, לגננות ולגננים על עבודתם בחינוך דור העתיד והצדעה לכל העוסקים והעוסקות במלאכת ההוראה.

השנה בת ים מציינת את החג בסימן 'תודה לכל המורים שלנו שנותנים את הנשמה לתלמידים' עם קמפיין צבעוני ובו מופיעים המורים והמורות מבתי הספר ברחבי העיר. הקמפיין מפורסם במגוון המדיות השונות – שלטי חוצות, רשתות חברתיות וכן באתר העירוני, ובו מצולמים 9 מורים ומורות אשר נבחרו על ידי מנהלי בתי הספר לצד משפט תודה ממנהליהם. במסגרת אירועי יום המורה שמתקיימים בעיר זו השנה השישית, תעניק עיריית בת ים לכל אנשי החינוך שי צנוע כהוקרה על פעילותם החינוכית, כמו כן הנהלת העיר תערוך סבב בין בתי הספר על מנת לברך את המורים על פועלם לאורך כל השנה. בנוסף, צולמו סרטונים של צעירי העיר אשר מודים למורים שעיצבו את דרכם בשיתוף מרכז הצעירים. הסרטונים יעלו לרשתות החברתיות במהלך השבוע כהוקרה למורים, זאת כחלק מהקמפיין העירוני הרחב.

במהלך הצילומים המורים סיפרו ושיתפו על חוויותיהם כמחנכי הדור הבא, על עבודתם עם ילדים ועל דרכם לעולם החינוך. כך למשל, המורה אורית רבין מספרת כי: "להיות מורה זה לראות כל תלמיד בפן האישי והלימודי, להאמין ביכולות הטמונות בתלמיד". המורה סיגלית איטח משתפת חוויה מיוחדת במהלך עבודתה: "בשנות ה-90 עם העלייה הגדולה מאתיופיה, הייתה לי תלמידה אחת מאוד שקטה וביישנית, שעד היום אנחנו בקשר. השתדלתי לתת לה ביטחון עצמי ולהאמין בעצמה. התלמידה יהודית סלם סיימה אוניברסיטה, בחורה מיוחדת ומוצלחת וכיום עובדת כמנהלת קשרי קהילה במחלקת ההנדסה של עיריית בת ים". המורה אלי סאייג' מספר כי העבודה כמורה ומחנך היא חוויה מדהימה – "להיות מחנך בעיניי זה להיות בראש ובראשונה חבר. לדעת שכל תלמיד שנקרה בדרך הוא נשמה גדולה בעלת דרכים ייחודים לה, ולי ניתנה ההזדמנות לסייע לו להפוך להיות האדם הטוב ביותר שיכול להיות". המורה לילי לויטס מספרת כי: "לימוד מוסיקה בבית ספר יסודי זו חוויה בפני עצמה. הנגינה, השירה והתנועה בצוותא מעבירה את החששות של הילדים הקטנים שזה עתה סיימו את הגן". המורה רות סער משתפת כי רואה עצמה ראשית כמחנכת לדרך, באמצעות הספורט היא מביאה את תלמידיה לחוויות הצלחה בתחום החברתי. רות מוסיפה כי "אני מאוד אוהבת את המקצוע שלי ומאמינה שרק אהבה מביאה אהבה". המורה רועי הרץ מספר כי הוא מאוד אוהב את המפגש עם התלמידים, וכי בעיניו להיות מחנך זה להיות אדם שהתלמידים שלו ירצו ללכת בדרכו, "שירגישו פתוח מספיק לשתף אותו בבעיותיו ובשמחות שלו. המורה אוריאל בן-ברוך מספר על חווייתו כמחנך: "אם אני הקטן יכול ולו במעט לגרום לתלמיד להיות טוב יותר אז מבחינתי זו השאיפה שלי כמורה וכמחנך". המורה מאיה הושיאר בלן מספרת היא משתדלת לשמש דוגמא אישית לתלמידיה, ולחנכם לערכים, להעניק להם חום ואהבה לצד גבולות, להאיר את הטוב שבו. מאיה מוסיפה כי היה לה חלום להיות מורה, חלום שהתהווה במשך כמה שנים שבא מאהבתה לילדים ומתחושת השליחות והסיפוק שטמונה בעבודת ההוראה. המורה אפרת פוזיילוב מספרת כי היא מאמינה בנתינה ללא גבולות לפרט ובכלל, "תלמידים שאני פוגשת מספרים כי הם זוכרים לטובה את הזמן שלמדו מוזיקה ושומרים את החומרים שלמדו. תלמידה שנסעה לשמח במקלטים במהלך מבצע שלום הגליל 2 ציינה כי השתמשה בשירים שלמדה יחד איתי".

בת ים מודה לאנשי ונשות החינוך בעיר, על העבודה המסורה, על האכפתיות, על ההשקעה והסבלנות, על החזון והחינוך שמוענקים לילדינו. בזכותכם, ילדי בת ים אוהבים להגיע לבית הספר, להצטיין במגוון תחומים ולהוביל את החינוך בישראל.

כאמור, מטרת יום המורה היא להביע את ההערכה והוקרת התודה שרוחש הציבור למוריו ומורותיו מתוך הבנה כי הם המפתח להצלחה. יום המורה הוא תוצר של שותפות הארגונים והגופים החינוכיים המובילים בישראל, לצד אנשי רוח ונבחרי ציבור אשר ביקשו לשים את המורות והמורים במרכז השיח הציבורי ולהודות להם/ן על המסירות והעבודה מלאת המשמעות. במסגרת אירועי יום המורה משולבת פעילות ענפה בבתי הספר, ברשויות המקומיות, בתקשורת המסורתית והדיגיטלית וכן בכנסת ישראל ובמשרדי הממשלה השונים.

 

ממלכת הילדים של טלי

פרסומת

טיק טק סטוק

אהבתם? שתפו...

חדשות ועדכונים

טיק טק סטוק
פיצה בנדס

נשארים מעודכנים

הרשמו לקבלת עדכונים

 

הצטרפו לקבוצת הפייסבוק שלנו

להצטרפות לקבוצה לחצי כאן

אנחנו ברשתות החברתיות
פליקס חלפון
תיווך - נאוה
כל הזכויות שמורות © 2017 אמהות מבת-ים