בת ים במבצע נרחב לאכיפת איסוף צואת כלבים הכולל פינוק מיוחד לכלבי העיר

אהבתם? שתפו...

אספת ת׳קקי? קבל ממתקי!

עיריית בת ים החלה במבצע נרחב לאכיפת איסוף צואת כלבים הכולל פינוק מיוחד לכלבי העיר

ביום ב׳, 17.7, החל מבצע נרחב לאכיפת איסוף צואת כלבים בעיר בת-ים. המבצע יתמקד בתושבים שלא אוספים את צואת כלביהם, כלבים משוחררים ומשוטטים – דברים הגורמים לפגיעה תברואתית ובטיחותית ברחבי העיר. לתושבים שכן יעמדו בחוק העזר העירוני וחוק שמירת הסדר והניקיון לבת-ים, מחכה ממתק עבור הכלב שלהם.

האכיפה תתבצע באמצעות צוותים סמויים וגלויים של הפיקוח העירוני, השיטור העירוני והמחלקה הווטרינרית. הצוותים יסיירו ברחובות העיר ובגינות הציבוריות ברחבי העיר, בדגש על מיקומי תלונות התושבים למוקד העירוני ועל פי תוצאות סקרים שנעשו בקרב תושבי העיר.

בהתאם לחוק העזר לפיקוח על כלבים וחוק שמירת הסדר והניקיון לבת-ים, נקבע כי אין להשאיר בעל חיים ללא השגחה. על הבעלים לטייל עם כלבם כשהוא קשור ברצועה כדי להגן הן על הכלב והן על הסביבה. בנוסף, חלה על הבעלים חובת איסוף צואת כלבים במטרה למנוע מפגעים תברואתיים ומחלות.

עיריית בת-ים קוראת לתושבים לשמור על הנהלים ובכך להימנע מקנסות. גובה הקנס על אי איסוף אחר הכלב עומד על 730 ש"ח והולכת כלב משוטט ללא רצועה גוררת קנס של 320 ש"ח.

לטובת בעלי הכלבים: קיים חוף כלבים, בו ניתן לשחרר את הכלב מהרצועה. החוף ממוקם מדרום לחוף תאיו והינו אסור לרחצה. בנוסף, ישנם עשרות גינות כלבים ברחבי העיר הכוללות: גדרות הפרדה גבוהות כדי למנוע מהכלבים לזנק החוצה, שערים כפולים שנועדו למנוע בריחת כלבים בעת הכניסה והיציאה, ספסלים עם הצללה שיאפשרו שהייה גם בשעות השמש, מתקני אילוף ומשחק בדרגות שונות וברזיות מים המתאימות לכלבים גדולים וקטנים.

תושבי העיר המעוניינים לדווח על מיקומי אי-איסוף מוזמנים ליצור קשר עם המוקד העירוני 107, ניתן לפנות גם בהודעת WhatsApp למספר 054-4810000.

פרסומת

מאי - תחנות דלק

אהבתם? שתפו...

חדשות ועדכונים

טיק טק סטוק
סופר דוש

נשארים מעודכנים

הרשמו לקבלת עדכונים

 

הצטרפו לקבוצת הפייסבוק שלנו

להצטרפות לקבוצה לחצי כאן

אנחנו ברשתות החברתיות
הפי-לי חד פעמי
חן שטרית - באנר
כל הזכויות שמורות © 2017 אמהות מבת-ים