בת ים בשיתוף מעוף פותחים לראשונה קורס "יוזמים עסק"

אהבתם? שתפו...

עיריית בת ים בשיתוף שלוחת מעוף פותחים לראשונה קורס "יוזמים עסק" במכללת בת ים עבור תושבי העיר

קורס "יוזמים עסק" הינו קורס ייחודי המלווה את היזם המתחיל משלב הרעיון ועד שלב הביצוע בשטח באמצעות מתן כלים יישומיים ושימוש במקרי בוחן

כחלק מהמאמץ לקדם את היזמים והעסקים בעיר בת ים, עיריית בת ים בשיתוף שלוחת מעוף בת ים–חולון של הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים במשרד הכלכלה יפתחו קורס ראשון של "יוזמים עסק" במכללת בת ים ב- 14/1/2019.

תהליך הלמידה בקורס לוקח את היזם המתחיל משלב הרעיון ועד לשלב הביצוע בשטח, באמצעות מתן כלים יישומים ושימוש במקרי בוחן. לאורך הקורס המשתתפים ילמדו על עקרונות לבניית תוכנית עסקית. הקורס מיועד לאנשים שמתלבטים האם לפתוח עסק, ליזמים עם רעיון עיסקי ראשוני, וליזמים שהקימו עסק (ונמצאים בתחילת דרכם) אך מרגישים שחסרים להם כלים וידע לניהול העסק ומרגישים תקועים בעסק.

טרם ההרשמה לקורס יעברו המועמדים פגישת מיפוי צרכים עם מלווה עיסקי, אשר מוענקת חינם ליזמים שטרם פתחו עסק ברשויות המס. לכל יזם שיעבור את פגישת המיפוי וירשם לקורס יינתנו בנוסף 15 שעות ייעוץ עם יועץ עיסקי במחיר מוזל אשר ילווה אותו בהקמת העסק לאחר הקורס.

עיריית בת ים רואה חשיבות גדולה בחיזוק הקשר עם העסקים הקטנים בעיר, שמהווים את מנוע הצמיחה של הכלכלה העירונית. כ- 95% מהעסקים בבת ים הם עסקים קטנים, ויש להם תפקיד חשוב בצמיחתה ובשגשוגה של העיר.

על מנת לחזק את העסקים הקטנים פועלת העירייה בשנים האחרונות,  בסיוע מעוף ומשרד הכלכלה והתעשיה, על מנת לתת מענה וסיוע לבעלי העסקים הקטנים במגוון רחב של תחומים.

מים בבת לקבלת מידע והרשמה:

מעוף חולון-בת ים 077-9217337  – נטע

או באימייל [email protected]

חן שטרית - באנר

פרסומת

חן שטרית - באנר

אהבתם? שתפו...

חדשות ועדכונים

פיצה בנדס
בורה בורה

נשארים מעודכנים

הרשמו לקבלת עדכונים

 

הצטרפו לקבוצת הפייסבוק שלנו

להצטרפות לקבוצה לחצי כאן

אנחנו ברשתות החברתיות
בורה בורה
ביוטי - ענת אדרי
כל הזכויות שמורות © 2017 אמהות מבת-ים