בת ים מציינת את יום האישה בשורה של אירועים ופעילויות

אהבתם? שתפו...

כוח נשי:

בת ים מציינת את יום האישה בשורה של אירועים ופעילויות

יום האישה הבינלאומי מצוין מידי שנה ב-8.3 ברחבי העולם, ובבת ים כמיטב המסורת האירוע מצוין לאורך כל חודש מרץ, בשורה של אירועים, חגיגות, פעילויות, הרצאות בנושא העצמה וקידום מעמד הנערה והאישה. גם במוסדות החינוך בעיר ציינו את היום עם מגוון פעילויות חינוכיות מעשירות, זאת במטרה לחנך כבר מגיל צעיר לשוויון מגדרי.

כך למשל, בית הספר "סוקולוב" ערך מפגש עם בוגרת בית הספר מירב קינן, שכיום עובדת כמנכ"לית איגוד ההיי-טק הישראלי. מירב הגיעה לבית הספר על מנת להרצות לתלמידות על חלומות גדולים, הצבת מטרות, אמונה עצמית והגשמה. המפגש התקיים במסגרת יום האישה וחלק מתכנית הלימודים "מעצבים עתיד-מודל בת ים לחינוך הדור הבא" שהחל עם פתיחת שנת הלימודים תש"ע. בבית הספר"תחכמוני" התקיימה סדנת אימהות ובנות בנושא "שיח אישי נשי – מהי אישה בדורנו". הזדנה התקיימה בהעצמה נשית בה התלמידות הכינו יחד עם אימן יומן מסע אישי. הפעילות נעשתה במסגרת ההכנה לטקס בנות המצווה בהגיען לגיל 12.

בבית הספר "יגאל אלון" התקיימה פעילות לצוות המורות של בית הספר, בה חולקו מחברות עם איור בדמות אישה במסר שיעצים את המורה. מנהלת בית הספר ברכה את הצוות החינוכי "המשיכו לשמש דוגמה עבור נשים רבות העוסקות בקריירה משפיעה וארוכת טווח".  תלמידות כיתה ט' בבית הספר "רמות" המשתתפות בתכנית "סודקות את תקרת הזכוכית" הזמינו את שאר התלמידות, המורות ומנהלת חטיבת הביניים לשתף מיהו האדם שעוזר להם לסדוק את תקרת הזכוכית, או להוקיר תודה לאישה משמעותית בחייהן על לוח אותו יצרו ושהוצב בכניסה לבית הספר לעיני כל.

בנוסף, גם מחלקת העלייה והקליטה של העירייה ציינה את יום האישה באירוע מיוחד בבית העולה בעיר, במסגרת האירוע נפתח באופן רשמי מועדון הנשים העולות בבית העולה. האירוע נערך במעמד ראש העיר, צביקה ברוט, וממלא מקום ראש העיר, אלי יריב ומחזיקת תיק הקליטה, אנסטסיה  סהר שבצ'וק, שהגיעו לברל את הנשים ולהעניק לכל אחת מהן פרח. בחלק האומנותי של הערב לקח חלק הבמאי והשחקן המפורסם רומן אינדיק.

 

כאמור, בת ים מידי שנה מציינת את יום האישה במהלך חודש שלם, עם שורה של אירועים לנשים כמו הרצאה על הבר, הפנינג כדורגל לנערות, הצגות, מפגש עם סופרת ואירוע השיא שיתקיים בהיכל התרבות ב-4.2 ובו יוענקו תעודות הוקרה לנשים משפיעות ומעוררות השראה מהעיר.

קריוטוש

פרסומת

באנר - וי.איי.פרי

אהבתם? שתפו...

חדשות ועדכונים

באנר - וי.איי.פרי
ממלכת הילדים של טלי

נשארים מעודכנים

הרשמו לקבלת עדכונים

 

הצטרפו לקבוצת הפייסבוק שלנו

להצטרפות לקבוצה לחצי כאן

אנחנו ברשתות החברתיות
פליקס חלפון
תיווך - נאוה
כל הזכויות שמורות © 2017 אמהות מבת-ים