בת ים תפתח את חפ"ק הקורונה העירוני

אהבתם? שתפו...
  •  
  •  

ממשיכים להוביל את המלחמה בנגיף:

עירית בת ים תפתח את חפ"ק הקורונה העירוני, ותפעיל מחדש את מערך החקירות האפידמיולוגיות העצמאיות שלה

בעירייה מתכוונים להתחיל באכיפה מוגברת, ובמתן דוחות על אי עטיית מסכה בקניונים, מרכזי קניות, בתי כנסת ובחללים סגורים ברחבי העיר

 

לאור ההתפשטות המחודשת של הקורונה בארץ וזן הדלתא של הנגיף- ראש העיר, צביקה ברוט, ומנכ"לית העירייה, יודפת אפק-ארזי הנחו את אגף הביטחון ושירותי החירום של העירייה לפתוח את חפ"ק הקורונה העירוני, ולהפעיל מחדש את מערך החקירות האפידמיולוגיות העצמאיות שלה מטעם משרד הבריאות החל מיום א' הקרוב ככלי נוסף להורדת התחלואה בעיר.

המשמעות היא שהעיריה תבצע חקירות אפידמיולוגיות בעצמה, בתיאום עם משרד הבריאות, על מנת לייעל את ההגעה לכל מי שנחשפו לחולים מאומתים.

המטרה היא לעצור בנחישות את שרשרת ההדבקה ולבודד את הנדבקים כך שלא ידביקו בנגיף את משפחתם, סביבתם הקרובה וקהילתם.

במקביל, העירייה תחל בימים אלו במבצע הסברה, אכיפה וגם מתן דוחות על אי עטיית מסכה במקומות סגורים, בדגש על קניונים, בתי כנסת ומרכזים מסחריים ברחבי העיר. בשל החופש הגדול האכיפה תתמקד בהתקהלויות בקניון, ובמקומות סגורים בהם מתקיימת פעילות בימי הקיץ החמים.

צביקה ברוט, ראש העיר: "בת-ים היתה אחת הערים הראשונות שלא המתינה לממשלה וכבר בגלים הראשונים הפעילה מערך עצמאי שביצע תשאולים כל העת, על מנת להביא להורדת התחלואה. הדבר סייע בגל הראשון להפוך את העיר לירוקה וכתוצאה מכך ערים רבות למדו את המודל הבת ימי והפעילו אותו בצורה דומה.  יחד עם הנהלת העיר והעירייה אנו נמצאים בקשר הדוק עם כלל משרדי הממשלה ופיקוד העורף בנושא, וקורא לכלל הציבור לנהוג באדיקות על-פי הנחיות המשתנות של משרד הבריאות בכדי שנוכל להנות מקיץ בריא ומהנה."

פרסומת

צעצוע של מקום

אהבתם? שתפו...
  •  
  •  

חדשות ועדכונים

מזי לוזון - תיווך
באנר - קופת חולים מכבי

נשארים מעודכנים

הרשמי לקבלת עדכונים

 

הצטרפו לקבוצת הפייסבוק שלנו

להצטרפות לקבוצה לחצי כאן

גושי - באנר
רועי ג'חנון
כל הזכויות שמורות © 2017 אמהות מבת-ים