המהלך לביטול מדידות הארנונה יצא לדרך

אהבתם? שתפו...

המהלך לביטול מדידות הארנונה יצא לדרך.
מועצת העיר אישרה אמש פה אחד את הצעת ראש העיר לבדיקה חוזרת מדגמית של המדידות האחרונות שבוצעו בעיר לפני מספר שנים, והביאו להתייקרות משמעותית בארנונה.

ראש העיר חוזר ומדגיש: תושבי בת-ים לא ישלמו שקל יותר ממה שהם חייבים בדין.

מוזמנים לצפות בדברי ראש העיר:
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=975774112607272&id=810904589094226

נמשיל לעקוב ולעדכן…


הודעה מ 2.1.19

מועצת העיר תאשר הערב את היערכות העירייה לביטול מדידות הארנונה

צו הארנונה של משרד הפנים לשנת 2019 שיובא לאישור הוא הנמוך ביותר בשנים האחרונות

ראש העיר, צביקה ברוט: "ההחלטה הינה צעד ראשון ליישום הצעתי לביטול המידיות החדשות לשטח הדירות, על מנת ליצור את הגיבוי המשפטי הדרוש להשלמת המהלך בחודשים הקרובים"

מועצת העיר תתכנס הערב (2/1) לאשר את היערכות העירייה לביטול מדידות הארנונה הקיימות. החלטות נוספות שיתקבלו יהיו סביב נושאי ניהול תקציב העיר ותקציבים בלתי רגילים (תב"רים).  ראש העיר, צביקה ברוט, פועל מיום כניסתו לתפקיד, בשיתוף הנהלת העיר להפחתת תשלומי הארנונה, ואישור המועצה הינו צעד ראשון בעניין.

בהמשך, בהתאם לסיכום עם משרד הפנים, צפויה העירייה להתחיל בהליך מדידות מדגמיות של דירות בעיר כדי להבין את הפערים בין הגודל של הדירות לבין זה שמופיע בתלושי הארנונה הנוכחיים.

כמו כן, תאשר מועצת העיר את צו המיסים של משרד הפנים לשנת 2019, שבו העדכון הוא הנמוך ביותר מזה עשרות שנים. צו המיסים החדש כולל הנחה בשיעור של 5% למשרתי המילואים, זאת על פי החלטת מועצת העיר.

ההנחה תינתן רטרואקטיבית החל מ-30.4.2018 ועד לתאריך 1.5.2019 .תושבים משרתי מילואים פעילים יוכלים לפנות לאגף ההכנסות לבדיקת זכאות, על פי הרשימות שהתקבלו ממשרד הביטחון.

ראש העיר, צביקה ברוט: "ההחלטה הערב הינה צעד ראשון ליישום הצעתי לביטול המידיות החדשות לשטח הדירות, שהכבידו על התשלום של התושבים. אנו נערך להליך מדידות מדגמיות של הדירות בעיר כדי להבין את הפערים בים גודל הדירה בפועל לזה שבתשלום הארנונה, ובכך ליצור את הגיבוי המשפטי הדרוש להשלמת המהלך בחודשים הקרובים"

בני הדייג

פרסומת

באנר - וי.איי.פרי

אהבתם? שתפו...

חדשות ועדכונים

מכבי שירותי בריאות
פיצה בנדס

נשארים מעודכנים

הרשמו לקבלת עדכונים

 

הצטרפו לקבוצת הפייסבוק שלנו

להצטרפות לקבוצה לחצי כאן

אנחנו ברשתות החברתיות
שני מחלב - באנר
מאי - תחנות דלק
כל הזכויות שמורות © 2017 אמהות מבת-ים