הנהלת העיר תאשר 25 מיליון ש"ח לטובת שיפוץ מוסדות החינוך

אהבתם? שתפו...

הנהלת העיר תאשר 25 מיליון ש"ח לטובת שיפוץ ושדרוג סביבת הלימודים במוסדות החינוך ברחבי העיר

ראש העיר, צביקה ברוט: "הבטחתי שאנו נשנה את סדר העדיפויות, וכעת הצלחנו לגייס סכום חסר תקדים שיעשה שינוי משמעותי בבתי הספר ובגנים. אנחנו נמשיך לגייס את הממשלה ולבנות סדר עדיפויות נכון יותר שישפר בשנים הקרובות את איכות החיים של כולנו״.

מועצת העיר תתכנס היום (5/6) כאשר על סדר היום יונח בין היתר נושא תקציבים בלתי רגילים (תב"רים). בישיבה יאושרו 25 מיליון ₪ לטובת שיפוץ ושדרוג סביבת הלימודים במוסדות החינוך ברחבי העיר וכן 1.5 מליון ש״ח לשיקום חופי הים והערכות הביטחון לקראת חודשי הקיץ.

בנוסף, יוקצו כ-מיליון ש"ח להנגשת מבני ציבור, צמתים ומעברי חצייה ברחבי העיר לטובת ציבור בעלי המוגבלויות.

25 מלש"ח יוקצו על פי החלטת ראש העיר צביקה ברוט וממלא מקומו, אלי יריב, לשדרוג משמעותי של מוסדות החינוך; פיתוח החצרות בבתי ספר: דוד אלעזר, הראל, חשמונאים, ומסילות. עבור בית הספר מסילות, המשתייך לחינוך המיוחד, ישנו סעיף תקציבי נוסף מיוחד, שעומד על סכום של חצי מיליון ₪. הסעיף מיועד לפיתוח חצר ביה"ס והתקנת משחקים המתאימים לילדים הנמצאים על ספקטרום האוטיזם לפי שלש קבוצות גיל עם הפרדה ביניהם ויכולת לצוות לפקח על כל אחת מהחצרות.

עוד בישיבה, למעלה ממיליון ₪ שגייסה הנהלת העיר ממשרד הפנים יוקצו להנגשת מבני הציבור ברחבי העיר וביניהם מרכזי יום, מועדונים, מתנ"סים, אולמות ספורט ומרכזים קהילתיים.

זה לא הכל: כמיליון וחצי ₪ צפויים להיות מוקצים בשיפור הבטיחות בחופי העיר; חוף הסלע וחוף ירושלים, ולרכישת ציוד הצלה מתקדם ואיכותי. 80% מכלל הפרויקטים בחופים  גייסה הנהלת העיר מהממשלה, ורכישת הציוד תמומן במלואה ע"י משרד הפנים.

ראש העיר, צביקה ברוט: "הבטחתי שאנו נשנה את סדר העדיפויות, וכעת הצלחנו לגייס סכום חסר תקדים שיעשה שינוי משמעותי בבתי הספר ובגנים. זהו הסכום הגדול ביותר שהושקע אי פעם בשיפוצי קיץ למוסדות החינוך בעיר, שרובם זקוקים כבר שנים ארוכות לשיפוצים דחופים.

אנחנו נמשיך לגייס את הממשלה ולבנות סדר עדיפויות נכון יותר שישפר בשנים הקרובות את איכות החיים של כולנו. מיד לאחר שהטיפול במוסדות בחינוך, שחייב להסתיים בחודשי הקיץ, יחל טיפול משמעותי בגנים, בכיכרות ובכבישים שזקוקים לשיפוץ״.

ממלכת הילדים של טלי

פרסומת

מרפאת שיניים - באנר

אהבתם? שתפו...

חדשות ועדכונים

פיצה בנדס
קייטנת ספורט

נשארים מעודכנים

הרשמו לקבלת עדכונים

 

הצטרפו לקבוצת הפייסבוק שלנו

להצטרפות לקבוצה לחצי כאן

אנחנו ברשתות החברתיות
סופר דוש
טיק טק סטוק
כל הזכויות שמורות © 2017 אמהות מבת-ים