מינויה של יודפת אפק-ארזי לתפקיד מנכ״לית עיריית בת-ים

אהבתם? שתפו...

שמחים להכריז על מינויה של יודפת אפק-ארזי לתפקיד מנכ״לית עיריית בת-ים.

יודפת (37) מכהנת כסגנית בכירה למנהל רשות החברות הממשלתיות, ואחראית על תחומי הכלכלה, החינוך והאנרגיה. היא בעלת ניסיון של 12 שנה במשרד האוצר וברשות החברות, והיתה מועמדת לתפקיד הממונה על השכר באוצר.

לדברי ראש העיר, יחד נוביל תכנית הבראה טובה יותר, שתזניק את העיר קדימה בתחום הכלכלי, בשיקום התשתיות ובשירות לתושבים.

אני מבקש להודות מאד למנכ״ל הנוכחי אפרים מזרחי, אשר ימשיך בתפקידו עד הגעתה של המנכ״לית החדשה.
במקביל תודה גדולה גם למנכ״ל החברה לתרבות, פנאי וספורט, אריה ללוש, אשר יסיים בקרוב את תפקידו.

בהצלחה לכולנו!


מנכ"ל העירייה אפרים מזרחי יסיים את תפקידו, תמלא את מקומו יודפת אפק, סגנית מנהל רשות החברות לענייני כלכלה, אנרגיה וחינוך

ראש עיריית בת ים צביקה ברוט בירך על המינוי: "יחד נוביל תכנית הבראה טובה יותר, שתזניק את העיר קדימה בתחום הכלכלי, בשיקום התשתיות ובשירות לתושבים "

מנכ"לית חדשה בעיר בת ים: יודפת אפק (37),  סגנית מנהל רשות החברות לענייני כלכלה, אנרגיה וחינוך תיכנס בקרוב לתפקידה כמנכ"לית עיריית בת ים. אפק (37) מכהנת כסגנית בכירה למנהל רשות החברות הממשלתיות, ואחראית על תחומי הכלכלה, החינוך והאנרגיה. היא בעלת ניסיון של 12 שנה במשרד האוצר וברשות החברות, והיתה מועמדת לתפקיד הממונה על השכר באוצר.

אפק הובילה מהלכים גדולים ורבי עוצמה, כאשר אחד מהם היא החזרת חברת החשמל לשוק ההון הישראלי, כמו גם קידמה ביצוע שינויים מנהליים בחברת נתיבי ישראל. בנוסף, עסקה אפק בקידום מהלכים להעלאת שיעור הייצוג של אוכלוסיות שונות בקרב המועסקים בחברות הממשלתיות, וכן מילאה תפקיד מרכזי ביישום שינויים מבניים בחברת החשמל..

אישור שכרה של אפק יובא בקרוב לאישור מועצת העיר. בתוך כך, בנוסף לאפרים מזרחי שיסיים את תפקידו, גם מנכ"ל החברה לתרבות פנאי ספורט, אריה ללוש יסיים את תפקידו בזמן הקרוב.

ראש עיריית בת ים, צביקה ברוט מסר: "אנו גאים ונרגשים לקראת כניסתה של יודפת אפק לתפקיד מנכ"לית עיריית בת ים. אני, כמו גם חברי הנהלת העיר סמוכים ובטוחים כי היא תמלא את תפקידה בצורה הטובה ביותר, זאת לאור הניסיון ארוך השנים שלה בניהול יעיל וקידום פרויקטים גדולים. אנו מאחלים בהצלחה רבה ליודפת, ובטוחים כי היא תמלא את התפקיד הרגיש והחשוב הזה בהצלחה יתרה. יחד נוביל תכנית הבראה טובה יותר, שתזניק את העיר קדימה בתחום הכלכלי, בשיקום התשתיות ובשירות לתושבים.ברוט הוסיף "אני מבקש להודות מאד למנכ״ל הנוכחי אפרים מזרחי, אשר ימשיך בתפקידו עד הגעתה של המנכ״לית החדשה. במקביל תודה גדולה גם למנכ״ל החברה לתרבות, פנאי וספורט, אריה ללוש, אשר יסיים בקרוב את תפקידו "

תמונה – דוברות משרד האוצר

חן שטרית - באנר

פרסומת

קייטנת ספורט

אהבתם? שתפו...

חדשות ועדכונים

מאי - תחנות דלק
חן שטרית - באנר

נשארים מעודכנים

הרשמו לקבלת עדכונים

 

הצטרפו לקבוצת הפייסבוק שלנו

להצטרפות לקבוצה לחצי כאן

אנחנו ברשתות החברתיות
שני מחלב - באנר
ביוטי - ענת אדרי
כל הזכויות שמורות © 2017 אמהות מבת-ים