מכרז לפיתוח ושדרוג נכס של מסעדת "המרפסת" ו-"הסטלה ביץ'" בחוף הים

אהבתם? שתפו...
  •  
  •  

עיריית בת-ים  פרסמה מכרז לפיתוח ושדרוג נכס של מסעדת "המרפסת" ו-"הסטלה ביץ'" בחוף הים

המטרה: פיתוח הנכס הפנוי האחרון בקו החוף של גוש דן כחלק מאזור מתפתח המשלב עסקים, פנאי ובידור המתאים לסביבה החופית

 

גורמים בהנהלת העיר מסרו כי: "אנו עדים להתעניינות רבה בנכס הניצב באזור אסטרטגי בקו החוף. פרסום המכרז נועד לקדם ולשפר את מתחם חוף לדוגמא, כחלק ממיצוב הטיילת העירונית כאזור שוקק חיים עם עסקים המעניקים חוויה וערך  מוסף לתושבי העיר וגם מהווה מוקד תיירות אטרקטיבי".

עיריית בת ים, באמצעות החברה הכללית (חוף בת-ים ליזמות ופיתוח) פרסמה לאחרונה מכרז להכשרה, שכירות והפעלה של להכשרה והפעלה של נכס/מסעדת "המרפסת" בדרך בן גוריון ("חוף לדוגמא") בבת ים. במסגרת המכרז, תימסר זכות השכירות בנכס לידי מציע, אשר יפעיל במשך חמש שנים את המתחם כבית עסק, ומלבד דמי השכרות יבצע עבודות שדרוג ופיתוח במקום.

הנכס כולל שני מפלסים נפרדים – עליון ("המרפסת") ותחתון (בו מופעלת מסעדת "סטלה ביץ'"). במסגרת מכרז זה, יהיו רשאים המציעים להציע הצעות, ביחס לכל אחד ממפלסי הנכס בנפרד או לשניהם במאוחד. במקביל בימים אלה שוקלים בעירייה לקראת הקיץ על מספר רעיונות שיהפכו את חוף הים למוקד בילוי עם ערכים מוספים נוספים ויתן מענה לפעילויות לילדים, נוער ולמבוגרים כגון: מתחם שחיה, ג'ימבורי, פעילויות ים ועוד.

מסעדת המרפסת על שני מפלסיה, נמצא במיקום אסטרטגי צמוד לרצועת החוף המרהיבה של העיר.במסגרת המכרז יש להגיש את ההצעות בהתאם להוראות המופיעות במסמכי המכרז הנמצאים באתר עיריית בת-ים, ולמסור לחברת חוף בת-ים עד לא יאוחר מיום 20.6.2021 בשעה 14:00.

בימים הקרובים צפויה לפרסם העירייה מכרז נוסף למסעדה נוספת שניצבת על החוף.

פרסומת

פליקס חלפון

אהבתם? שתפו...
  •  
  •  

חדשות ועדכונים

מזי לוזון - תיווך
קאנטרי בת ים

נשארים מעודכנים

הרשמי לקבלת עדכונים

 

הצטרפו לקבוצת הפייסבוק שלנו

להצטרפות לקבוצה לחצי כאן

פיצה בנדס
סוויט בום
כל הזכויות שמורות © 2017 אמהות מבת-ים