משו"ב 107 לשירותך

אהבתם? שתפו...

משו"ב 107 לשירותך 24/7

המוקד העירוני בבת ים עובר שדרוג ומשיק קמפיין חדש שבמרכזו עובדי העירייה

בתוך שנים ספורות תהפוך בת ים לעיר חכמה ומרושתת טכנולוגית

המוקד העירוני של עיריית בת ים עובר בשנה האחרונה תהליכי שדרוג ומיתוג מחדש, במסגרתו הוחלף שמו למשו"ב (מוקד שירות ובקרה) וכן בוצעו בו שיפורים ושדרוגים שמייעלים את איכות השירות הניתן לתושבי העיר.

במסגרת השדרוג יוצאת העיריה בימים אלו בקמפיין תחת הכותרת "משו"ב 107 לשירותך 24/7", ובמרכזו עובדי עיריית בת ים, העוסקים בשירות לקוחות ועומדים בממשק עם התושבים.

השדרוג בעבודת מוקד משו"ב 107 מתרחשת בשלושה תחומים: בכח האדם, בסביבת העבודה ובאמצעים הטכנולוגיים העומדים לרשותו.

במסגרת שיפור איכות כח האדם עוברים נציגי השירות השתלמויות וקורסים בתחום שירות הלקוחות וכן מתבצעת בקרה על רמת השירות ואיכות הטיפול בפניות.

לצד שדרוג איכות השירות, בוצע שדרוג בסביבת העבודה וביצירת סביבה מקצועית –  שיודעת לחבר בין כמה מכלולים ומחוברת למערכות המידע השונות של העירייה ולמצלמות הפרוסות בעיר – ומאפשרת לנציגי השירות לתת מענה יעיל וטיפול מהיר בפנייתם.

שינוי מרכזי נוסף שמתרחש במוקד העירוני בימים אלו הוא החיבור לאמצעים טכנולוגיים חדשים ומתקדמים, שיהפכו בסופו של תהליך את בת ים לעיר חכמה – מקיימת.

בחודשים האחרונים שודרגה מערכת הטלפוניה במוקד, וכיום היא מאפשרת שיחה חוזרת לתושב, במקרים של זמני המתנה העולים על 30 שניות.

בקרוב יחלו לפעול במוקד מערכות בקרה חשמליות, שיתנו התראה בזמן אמת על תקלות בחשמל ובתאורת הרחוב ויאפשרו פתרון מהיר של הבעיה.

מרכזיות מי הגינון יקושרו אף הן בקרוב למערכת בקרה, שתתריע בזמן אמת על תקלות במערכות המים בגינות ובמרחבים הציבוריים, על בריחה או פריצת מים. וכן תותקן במוקד מערכת בקרת רמזורים, שמתופעלת כיום על ידי חברה חיצונית.

עוד במסגרת השדרוג הטכנולוגי יותקנו סנסורים בטמוני קרקע ובפחי אשפה, שיתנו מידע אשפה אודות כמות האשפה שהצטברה בהם, ויאפשרו גם שינוי בזמני ובתדירות פינוי האשפה, בהתאם לצרכים ולכמויות המצטברות.

לצד הוספת מערכות בקרה, מתבצע הליך שדרוג מערכת ניהול פניות התושבים (CRM), כאשר בתום התהליך יוכל כל תושב לעקוב אחרי סטאטוס הטיפול בפניה שלו ואף לקבל תמונה שמציגה את סיום הטיפול בתלונה/ מפגע.

גם מערכת ה- GIS (מערכת מידע גאוגרפי) עוברת בימים אלו שדרוג, שיאפשר לה להציג את כלל התלונות המתקבלות על גבי מפה.

ברמה העירונית מצויה בימים אלו עיריית בת ים בתהליך של פריסת סיבים אופטיים, המאפשרים העברת נתונים בנפח גבוה, באיכות גבוהה ובאיכות גבוהה בתשתית עירונית. פרישת הסיבים תאפשר התקנת מצלמות נוספות, סנסורים ואינטרנט אלחוטי בעיר וכל זאת תוך חסכון כלכלי.

חן שטרית - באנר

 

פרסומת

שני מחלב - באנר

אהבתם? שתפו...

חדשות ועדכונים

צהרונים - דרושים
ממלכת הילדים של טלי

נשארים מעודכנים

הרשמו לקבלת עדכונים

 

הצטרפו לקבוצת הפייסבוק שלנו

להצטרפות לקבוצה לחצי כאן

אנחנו ברשתות החברתיות
סופר דוש
ביוטי - ענת אדרי
כל הזכויות שמורות © 2017 אמהות מבת-ים