"נשים מצעידות את העסק קדימה"

אהבתם? שתפו...
  •  
  •  

לקראת יום האישה הבינלאומי: עיריית בת-ים יוצאת במיזם מיוחד לקידום בעלות העסקים בעיר

"נשים מצעידות את העסק קדימה"

במסגרת המיזם נשות עסקים נבחרות מבת ים מארחות את תושבי העיר להרצאות בנושאים שונים בזום וזוכות לכלי שיווקי נהדר לחשוף את עצמה כמקור ידע ואת העסק שלה

במהלך האירוע תתקיים גם הרצאה של פנינה רוזנבלום

לכבוד יום האישה הבינלאומי היחידה לעבודה קהילתית באגף לשירותים חברתיים של עיריית בת-ים בשיתוף יועצת ראש העיר למעמד האישה מזמינות את נשות העסקים של העיר, להשתתף במיזם ייחודי ולקבל חשיפה במגרש הביתי בעיר. במסגרת המיזם יצא קול קורא עבור נשות העסקים הבתימיות  להגיש את מועמדותן להרצות לקהל הרחב באירוע מיוחד בזום בנושאים מגוונים בתחום העיסוק שלהן.

לאור משבר הקורונה העסקים חוו טלטלה משמעותית, והעסקים היו צריכים להתאים את עצמם למציאות החיים החדשה. בישראל אשר בה אין שיווין בין גברים ונשים, ובמצב של משבר כגון: הקורונה זו האוכלוסיה שהכי נפגעת ממשבר כלכלי. עקב כך חברו שירה גבאי מנהלת היחידה לעבודה קהילתית באגף לשירותים חברתיים וענת לבנת יועצת ראש העיר למעמד האישה למיזם חדשני שבא לקדם נשות עסקים תושבות בת ים ולייצר כלכלה מקומית.

במיזם נשות העסקים מכל העיר מוזמנות להרצות בזום בנושאים שונים. שירה גבאי מספרת שלאורך כל הקורונה אנו מקדמות עסקים . הקמנו את מועדון נשות עסקים אשר מתקיים אחת לשבועיים בזום ומעניק מעטפת לנשות העסקים: מיתוג עסקי, הכרות עם פלטפורמות שיווק, נטוורקינג. כמו כן לאחר פסח יפתח מחזור נוסף של כלים להקמת עסק לנשים אשר להם חלום עסקי. ענת לבנת מציינת שהמטרה השנה היא לקדם עסקים בבעלות נשית, תעסוקה כי הנשים היא האוכלוסייה שהכי חווה את המשבר. האירוע יתקיים ביום המעשים הטובים ובו תהיה הרצאתה של פנינה רוזנבלום "הדרך אל החלום" ובאותו אירוע הרצאות טד של נשים אשר בעלות עסק בבת ים.

נשות העסקים שירצו באירוע יבחרו ע"י ועדה ציבורית תבחר מבין המועמדות את המרצות שישתתפו במיזם ע"פ קריטריונים הבאים: תושבת העיר, בעלת עסק בבעלותה, הרצאה בתחום העיסוק וסוגי העסקים מגוונים ככל האפשר. בעלות העסקים שיבחרו יזכו לחשיפה נרחבת באמצעי התקשורת השונים, וכמובן לפרסם את השתתפותן גם בפלטפורמות אישיות שלהן.

ניתן להגיש את ההצעות עד ה-28.2 דרך הלינק הבא:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdloF7W3BcdndMWl0f3CUHqUypJqm9sQCv9wUsAZd8TY_EnzA/viewform

 

 

פרסומת

פיצה בנדס

אהבתם? שתפו...
  •  
  •  

חדשות ועדכונים

באנר - קופת חולים מכבי
דגת הים - באנר

נשארים מעודכנים

הרשמי לקבלת עדכונים

 

הצטרפו לקבוצת הפייסבוק שלנו

להצטרפות לקבוצה לחצי כאן

סוויט בום
יואב מזרחי - באנר
כל הזכויות שמורות © 2017 אמהות מבת-ים