סבסוד לצעירים יזמים

אהבתם? שתפו...

מיזם ראשון מסוגו בעיר

עיריית בת ים ומרכז הצעירים בעיר מציגים: סבסוד של 80% לצעירים יזמים

יש לכם רעיון ששוכב במגירה? משעמם לכם בעבודה? בא לכם שינוי ולא יודעים איך?
תוכנית חדשנית אשר יוצאת לדרך בימים הקרובים מציעה לצעירים בגילאים 25-35 לפתח את הרעיון שלהם למיזם מצליח, ולקבל סבסוד של 80%

Workclab מגיע לבת ים: תוכנית חדשה לפיתוח מיזמים מגיעה לעיר בת ים לראשונה, כאשר מדובר בשיתוף פעולה ראשון מסוגו של מרכז הצעירים כיוונים להצלחה, עיריית בת ים וחברת Workclab. מדובר סדנה ראשונה מסוגה בעבור יזמים צעירים בין הגילאים 25-35, כאשר בכל מפגש (16 מפגשים בסה"כ) ייתנו לצעירים כלים חשובים בכדי שהיזמים יוכלו להפוך את הרעיונות שלהם לעסקים מצליחים. חשוב לזכור כי אין צורך ברקע קודם ביזמות, וכי מספר המקומות בסדנה מוגבל לעד 20 מקומות בלבד.למעשה, מרכז הצעירים החליט כי יסבסד כ 80% מעלות התכנית לתושבים צעירים בני 25-35 בעיר וההרשמה בעיצומה.

צביקה ברוט, ראש עיריית בת ים: "אנו שמחים ונרגשים לקראת התוכנית החדשה אשר מהווה תקדים בכך שניתן לקבל סבסוד של עד 80%, כך שנוכל לקדם את האוכלוסייה היזמית האיכותית בעיר ולפתח רעיונות פורצי דרך, אשר אין לי ולעוסקים בדבר ספק כי מדובר ברעיונות אשר ישפרו את איכות חייהם של אזרחי ישראל כמו גם העולם ויאפשרו לכל יזם לפתח רעיונות אשר יובילו להתקדמות משמעותית בכל תחומי החיים וימשיכו לקדם את העיר בת ים כמובילה בהיבט של חדשנות ויזמות"

אייל מכבי, מנכ"ל Worklab: "כמעט כולם מבינים היום שמשהו לא עובד בעולם העבודה הקיים. אדם ממוצע מקדיש את רוב שעות הערות בחייו לעבודה ופרנסה, ובהרבה מקרים מקום העבודה משעמם ולא מותאם לעובד, מה שיוצר ניוון ותסכול. בתכנית שלנו אנשים באים לפתח לעצמם עבודה שבאמת תעניין אותם. אנחנו מלווים את הקבוצות מהשלב ההתחלתי, ועוזרים לדייק כל פרויקט ולהפוך אותו למיזם עסקי."

המפגשים יתקיימו ביום ראשון החל מה- 27.01.19, בין השעות.

עידן 2000

פרסומת

מאי - תחנות דלק

אהבתם? שתפו...

חדשות ועדכונים

ביוטי - ענת אדרי
מרפאת שיניים - באנר

נשארים מעודכנים

הרשמו לקבלת עדכונים

 

הצטרפו לקבוצת הפייסבוק שלנו

להצטרפות לקבוצה לחצי כאן

אנחנו ברשתות החברתיות
בורה בורה
סופר דוש
כל הזכויות שמורות © 2017 אמהות מבת-ים