פסטיבל 'מפעלים מבפנים'

אהבתם? שתפו...

פסטיבל 'מפעלים מבפנים' בפארק התעשיה קרית גת חוזר ובגדול!

 במהלך חול המועד סוכות, פארק התעשייה קריית גת יפתח למבקרים מכל רחבי הארץ ויציע סיורים נדירים במפעלים, משחק מרוץ המשפחות הגדול בחינם ובהרשמה מראש והופעה של אהוד בנאי בחצר חברת סטרטסיס. הפסטיבל יתקיים ב-26 לספטמבר.

 

לאור הצלחה לה זכה פסטיבל 'מפעלים מבפנים' בשנים הקודמות, החליטה עיריית קרית גת וי.ש.גת, חברת ניהול פארק התעשייה קריית גת  לקיים גם השנה, בפעם הרביעית, את פסטיבל 'מפעלים מבפנים'.

פסטיבל 'מפעלים מבפנים' הינו פרויקט לקידום ועידוד תיירות תעשייתית, אשר בא לחשוף מפעלים וחברות בפארק לקהל הרחב. הפסטיבל מעניק לציבור הרחב הזדמנות נדירה, לסייר ולהציץ לפסי היצור בחברות ובמפעלים הבינלאומיים של אחד מפארקי התעשייה המתקדמים בארץ. במסגרת הסיורים, יזכו המשתתפים להיחשף לתהליך המרתק, של ייצור המוצרים ואופי העבודה במפעלי תעשייה והיי-טק שונים. משתתפי הפסטיבל יחשפו לתעשייה על גווניה ופניה השונים ולשיטות טכנולוגיות מתקדמות.

לצד הפעילויות והסיורים המרתקים ייהנו המשתתפים מהופעה LIVE של אהוד בנאי, אמן הרוק הישראל, החתום על עשרות קלאסיקות מקומיות, אשר יופיע עם ההרכב המנצח שמלווה אותו שנים, יחד הם כמו מכונת רוק משומנת ובועטת, שיוצרת בכל פעם מחדש חגיגה חד פעמית של צלילים ומילים. בשירים האהובים מכל התקופות והאלבומים: היום, כולם יודעים, טיפ טיפה, זמנך עבר, פלורנטין, דוד ושאול, ג'מלי פורוש ועוד..

כמו כן, במהלך הפסטיבל יתקיים מרוץ המשפחות הגדול, משחק חברתי חווייתי למשפחות בסגנון תכנית הטלוויזיה המרוץ למיליון. תחרות אתגרים בה הילדים וההורים מבצעים משימות לאורך הפארק, מתחרים עם יתר המשפחות מי תסיים את המשימות, תצבור מיליון נקודות ותגיע ראשונה לקו הסיום. האתגרים מצריכים שיתוף פעולה, עבודת צוות, חשיבה יצירתית, קבלת החלטות, מזל והכי חשוב אתם נהנים מפעילות חווייתית מגבשת לכל המשפחה. בסוף המרוץ תקבל כל משפחה תעודת השתתפות ומדליות לילדים.

 

 

דגן יהל, מנכ"ל י.ש.גת, חברת ניהול פארק התעשייה קרית גת: "אנו גאים ונרגשים לקיים את פסטיבל 'מפעלים מבפנים' זו הפעם הרביעית. אני רואה חשיבות עליונה בחשיפת התנופה של העיר באופן כללי ושל פארק התעשייה באופן ספציפי לכלל תושבי הארץ. אנו מזמינים את הקהל הרחב, בכל הגילאים לבוא ולהיחשף לחברות השוכנות בפארק התעשייה והן לחוויה של הפעילויות המתוכננות בפארק. אני מאמין כי החיבור בין מגוון הקהלים לתעשייה הפועלת בפארק התעשייה בקרית גת הינו אחד המנופים  לפיתוח חברתי כלכלי אמיתי".

 

מערך הסיורים במפעלים:

 אינטל: אנו מזמינים אתכם להכיר מקרוב את עולם המיחשוב והטכנולוגיה. במסגרת הביקור תחשפו לתהליך המורכב והמופלא של ייצור השבבים והשפעתם על חיינו, תבקרו ותצפו במתרחש בחדר הנקי. משך הסיור: כשעתיים.

שריונית חוסם: שריונית חוסם פותחת בפניכם דלת לעולם של חדשנות עיצוב ומגוון. החברה הינה יצרנית מובילה של דלתות כניסה ופנים, במגוון העיצובים והצבעים הגדול בישראל. בסיור נלמד את התהליך אותו עובר הדלת ממצב של חומר גלם ועד שהיא מגיעה לפתח ביתכם. משך הסיור: כ-50 דקות.

מפטגון: חברה המתמחה בהתקנת מע' מיכשור ובקרה לתעשייה התהליכית ומעניקה שירותים בתחום החשמל המכניקה והצנרת למפעלים העוסקים בתחומי המוליכים למחצה ותעשיות המזון. משך הסיור: כ-60 דקות.

פריץ: עוסקת בעולם השילוח הבין לאומי, בסיור נגלה איך מנהלים מרכז לוגיסטי של אלפי פריטים, איך משלחים מכולות בים ובאוויר ואיך מנהלים שרשרת אספקה בכל רחבי הגלובוס. משך הסיור: כ- 60 דקות.

אינדיגו hp: במהלך הסיור ב HP חטיבת אינדיגו תוכלו להתוודע לעולם הדפוס הדיגיטלי, לראות את טכנולוגיות הייצור המתקדמות במפעל הדיו ElectroInk ולמצוא עולם שלם של אפשרויות. משך הסיור: כשעה וחצי.

 Stratasys סטרטסיס: מפעל למדפסות תלת מימד, מספק פתרונות לבניית אב טיפוס וייצור. הסיור ייקח את הקהל לצפות בפס היצור של מדפסות תלת מימד הנמצאות בחוד החנית של התחום בארץ ובעולם. משך הסיור: כ-60 דקות.

אייר פרודקטס: חברת אייר פרודקטס ישראל משמשת כזרוע הישראלית של הקונצרן הבינלאומי Air Products. בארץ ישנם שני מפעלים להפרדת אוויר (לחנקן, ארגון וחמצן במצב צבירה נוזלי). המפעלים בארץ מספקים בין השאר גזים למפעלי אלקטרוניקה באמצעות צנרות. את הסיור נתחיל במבט על מתקני המפעל  וחדר הבקרה המשוכלל השולט על תפעולו. נצפה במצגת המסבירה על השימושים של הגזים בתעשיית האלקטרוניקה ובתעשיות אחרות. לאחר מכן נבצע מספר ניסויים באמצעות חנקן נוזלי (טמפ' של 196- צלזיוס) ולסיום נכין בשיתוף עם מתנדבים מהקהל מוצר הפתעה לכולם. משך הסיור: כ-90 דקות.

חווה החקלאית כפר ביתא ישראל- היא פרויקט קהילתי-חברתי מרתק, ומרכז יחיד במינו לשימור ולימוד המורשת התרבותית של יהודי אתיופיה. החווה מזמינה את הקהל ללמוד ולגלות את החקלאות האתיופית, המחול האתיופי, הכתיבה האמהרית ואמנות הבניה בבוץ. משך הסיור: 65 דקות סיור + סדנא.

עלה אקולוגיה: מפעל ייחודי וחלוץ בארץ בטיפול בפסולת תעשייתית בטכנולוגיות מתקדמות ובאופן המתחשב בסביבה . המרכז יחשוף אתכם  לשיטת  ה R4 (הפחתה –Reduce,שימוש חוזר –Reuse,

מיחזור – Recycle והתמרה -Recover) על פיה המפעל עובד, הלכה למעשה.              מרכז המבקרים מזמין אתכם לחוויה אותנטית אישית וישירה –סיפור של הגשמת חזון בתחום איכות הסביבה , סיפור יצירתי מלא בקסם והומור. משך הסיור: כשעה וחצי.

 

הפסטיבל יתקיים ביום ד' (26/9/2018) בין השעות 09:00-20:00

בפארק התעשייה קריית גת, אשלגן 19

עלות הסיורים: 10 שקלים מגיל 12

עלות כרטיס להופעה של אהוד בנאי:  מבוגר- 30 ₪ ילד מגיל 5- 10 ש"ח.

לכל הסיורים ולמופע נדרשת הרשמה מראש באתר הפסטיבל

מצ"ב קישור לפסטיבל 'מפעלים מבפנים':

https://factoriesinside.co.il/

בורה בורה

פרסומת

גורילה

אהבתם? שתפו...

חדשות ועדכונים

טיק טק סטוק
אימונים CE

נשארים מעודכנים

הרשמו לקבלת עדכונים

 

הצטרפו לקבוצת הפייסבוק שלנו

להצטרפות לקבוצה לחצי כאן

אנחנו ברשתות החברתיות
באנר - וי.איי.פרי
בני הדייג
כל הזכויות שמורות © 2017 אמהות מבת-ים