קפסולת הזמן של נספרסו

אהבתם? שתפו...
  •  
  •  

נספרסו משיקה תערובות קפה במהדורה מוגבלת בהשראת בתי הקפה ההיסטוריים של ונציה ואיסטנבול .

נספרסו מזמינה אתכם לחזור אחורה בזמן ולצאת למסע של טעמים אל בתי הקפה ההיסטוריים והראשונים של ונציה ואיסטנבול עם תערובות חדשות במהדורה מוגבלת: Café Istanbul ו Caffè Venezia בהשראת בתי הקפה ההיסטוריים שפעלו בערים אלו, והאווירה התוססת ומלאת החיות שלהם. ומלאת החיים ששרה בהן.

Café Istanbul

איסטנבול מאז ומעולם הייתה כור היתוך המשלב תרבויות וטעמים. לפני עידן העיתונים, בתי הקפה של איסטנבול שימשו מקום מפגש חי ותוסס לחלפת רעיונות ודעות. תערובת קפה איסטנבול בעלת תווים ארומטיים עוצמתיים, תסחף אתכם ישירות אל לב האווירה התוססת וההומה של אותה תקופה בבתי הקפה באיסטנבול. תערובת המשלבת פולי קפה מוקה תימן יחד עם פולי קפה מהודו, ויוצרת ספל קפה מיוחד במינו, עם טעמי קלייה מובחנים ותווי תבלין.

דרגת חוזק :10

המלצת שתייה עם חלב: "נגיעת" חלב.

המלצת הגשה: אספרסו ( 25 מ"ל ) או (40 מ"ל)

צילום:אבי לוי
צילום:אבי לוי

Caffè Venezia

ונציה תמיד הייתה השער היצירתי לאירופה, עם היסטוריה רבת שנים, תרבות מתירנית וחיבה עזה לאומנות, מוסיקה ופסטיבלים. מה הפלא אם כן שבתי הקפה בוונציה, הפכו לעתים קרובות, לתערובת של אלגנטיות, תעוזה, פראיות וחן. תערובת הקפה החדשה מאופיינת בפרופיל אלגנטי ומאוזן, בהשראת בתי הקפה המיוחדים של ונציה והאווירה הרומנטית המאפיינת כל כך את העיר. תערובת ייחודית של פולים ממקור הקפה באתיופיה- ה –Harrar ופולי קפה מזן ערביקה מהודו, היוצרים ספל קפה עם ארומות אקזוטי של המזרח. תווים ארומטיים עוצמתיים ופרחוניים משולבים יחדיו בתערובת קפה זו, בזכות פרופיל הקלייה המורכב של הפולים.

דרגת חוזק: 7

המלצת שתייה עם חלב: "נגיעת" חלב. המלצת הגשה: אספרסו (40 מ"ל) או לונגו (110 מ"ל).

את התערובות החדשות במהדורה מוגבלת Café Istanbul; Caffè Veneziaניתן לרכוש באתר נספרסו: www.nespresso.com, בשירות הטלפוני 2500* ובבוטיקים ברחבי הארץ.

 

ממלכת הילדים של טלי

פרסומת

מנופי אלרואי - באנר

אהבתם? שתפו...
  •  
  •  

חדשות ועדכונים

מנופי אלרואי - באנר
פיצה בנדס

נשארים מעודכנים

הרשמי לקבלת עדכונים

 

הצטרפו לקבוצת הפייסבוק שלנו

להצטרפות לקבוצה לחצי כאן

מחסני הבשר - באנר
פיצה בנדס
כל הזכויות שמורות © 2017 אמהות מבת-ים