ניוטרוג'ינה Clear & Defend

אהבתם? שתפו...

בריאות ונראות העור מושפעים מגורמים שונים ובהם, הימצאות בקטריות, הורמונים, הצטברות של תאי עור מתים, דלקות שיכולות להיגרם מפצעונים ועוד. לכן חשוב להקפיד על שימוש במוצרים המכילים מרכיבים נכונים שיבטיחו עור בריא ונטול פגמים. ניוטרוג'ינה פיתחה את השילוב המושלם בין חומצה סליצילית (BHA), חומצה גליקולית (AHA) וגלוקונלקטון -(PHA) אבל מה ההשפעה של כל אחד מהמרכיבים הללו על העור?

-חומצה סליצילית (BHA) מנקה את הנקבוביות שנסתמו ומסירה תאי עור מתים על ידי ניקוי עמוק.

-חומצה גליקולית (AHA)מקלפת את השכבות הפנימיות של העור ובכך גורמת לו לחדש את עצמו. בנוסף, ה-AHA ממיס את תאי העור המתים.

-גלוקונולקטון (PHA) פועל בצורה דומה לחומצה גליקולית, אך כיוון שהמולקולות שלו גדולות יותר, הוא פועל גם על השכבות החיצוניות ביותר של העור.

בניוטרוג'ינה יודעים שסימנים על העור הם לא קעקועים לכל החיים, לכן אנחנו רוצים לעזור לך להוציא החוצה את האור הפנימי שלך ולחשוף אותו לעולם, מבלי לעצור בשביל שום דבר או אף אחד- תהיי בטוחה בעצמך ותהני מעצמך.

אנחנו מודעים לכך שביטחון עצמי הוא תנאי חיוני למימוש עצמי, לכן יצרנו את ה-Clear & Defend +, כדי שתוכלי להיפרד מסימנים על העור אחת ולתמיד.

ניוטרוג'ינה Clear & Defend + תרחיץ פנים פצעונים לא מטופלים, או פצעונים שנחשפו לשמש עלולים להשאיר סימנים על העור. ג'ל הניקוי מורכב משילוב עוצמתי של חומצה גליקולית (AHA), חומצה סליצילית (BHA) וגלוקונולקטון PHA)) וכך הופך את העור לחלק אחיד ובריא יותר.עקב העוצמה של המרכיבים, מומלץ להשתמש במוצר באופן הדרגתי, להתחיל פעם ביום ולהגביר את התדירות בהתאם לתגובת העור למוצר.

 

ניוטרוג'ינה Clear & Defend + סרום יומי הודות לשילוב העוצמתי של חומצה גליקולית (AHA), חומצה סליצילית (BHA) וגלוקונולקטון PHA)), הסרום הוכח מדעית לשיפור מראה העור עם הופעת סימני פצעונים. למראה עור אחיד ובריא יותר תוך שבוע אחד. בדומה לתרחיץ, גם במוצר זה מומלץ שימוש הדרגתי, תחילה על סימנים קטנים ולאחר מכן ניתן לשים שכבה דקה על כל הפנים.

 

 

פרסומת

הפי-לי חד פעמי

אהבתם? שתפו...

חדשות ועדכונים

אורילה
פיצה בנדס

נשארים מעודכנים

הרשמו לקבלת עדכונים

 

הצטרפו לקבוצת הפייסבוק שלנו

להצטרפות לקבוצה לחצי כאן

אנחנו ברשתות החברתיות
סופר שוק
שני מחלב - באנר
כל הזכויות שמורות © 2017 אמהות מבת-ים