פרויקט – Minecraft Education Editio

אהבתם? שתפו...

תלמידי אורט רמת יוסף קיימו "דייקטון" במהלכו הציגו פרויקטים אשר אותם הם יזמו במסגרת Minecraft Education Edition

תלמידי אורט רמת יוסף הציגו במסגרת הפרויקט מיזמים שונים וכן הקימו חדר בריחה, כמו גם האזינו להרצאות של מומחים בתחום.

חגיגה בעיר בת ים: תלמידי ביה"ס אורט רמת יוסף קיימו אמש (4.3) אירוע דייקטון של מגמת הנדסת התוכנה, כאשר במהלך היום הציגו התלמידים פרויקטים יוצאי דופן עליהם עבדו במסגרת הפרויקט בשנה האחרונה, כמו גם נבנה חדר בריחה ייחודי אשר משלב אלמנטים מיוחדים, עליהם חשבו התלמידים.

במהלך היום הועברו לתלמידים הרצאות ייחודיות כמו גם התקיימו דיונים, כאשר אירוע השיא כאמור היה בנייה של חדר בריחה באופן עצמאי. את הפרוייקט ליוו מנהלת בית הספר הגב' יהודית לוי והגב' אורלי חדאיו, רכז התקשוב ויטאלי יורייב וכן מורי המגמה אשר ליוו את הפרוייקט. בנוסף, שלום נחייסי מחברת Topedu ליווה את התלמידים לכל אורך היום.

Minecraft Education Edition הוא מיזם חדשני של חברת מיקרוספט העולמית, אשר מאפשר לתלמידים לקבל פלטפורמת למידה אשר מבוססת על משחקים, כמו גם תוכנות מיוחדות אשר באמצעותן יכולים התלמידים ללמוד ולתפעל מערכות שונות. הפרויקט מתבצע ביותר מ 100 מדינות, ובישראל העיר בת ים הייתה בין הראשונות אשר הצטרפו למיזם. מאז החל לפעול הפרויקט, לקחו בו חלק מאות תלמידים, אשר השתמשו בפלטפורמה הזו לצורך למידה בפלטפורמה דיגיטלית ובליווי צמוד של מומחים בתחום.

צביקה ברוט, ראש עיריית בת ים: "מדובר במיזם יוצא דופן וחדשני אשר מהווה את קדמת העולם הטכנולוגי, ומאפשר לתלמידים להרחיב אופקים כמו גם להשתמש בפלטפורמות ייחודיות אשר מהוות קרש מקפצה בעבור פיתוח של רעיונות ומיזמים. עיריית בת ים, מוריה ותלמידיה ימשיכו לקדם פרויקטים מסוג זה, וזאת על מנת להוביל את הדור הצעיר לקדמה הטכנולוגית והדיגיטלית של המאה ה 21".

צילום: אגף החינוך – עיריית בת ים.

מכבי שירותי בריאות

פרסומת

פינת אור

אהבתם? שתפו...

חדשות ועדכונים

פינת אור
אימונים CE

נשארים מעודכנים

הרשמו לקבלת עדכונים

 

הצטרפו לקבוצת הפייסבוק שלנו

להצטרפות לקבוצה לחצי כאן

אנחנו ברשתות החברתיות
מרפאת שיניים - באנר
ממלכת הילדים של טלי
כל הזכויות שמורות © 2017 אמהות מבת-ים